Cem Akkılıç Cemology Onuncu köy Manşetler

Cem Akkılıç Cemology Onuncu köy Manşetler
Gericilere hoşgörü göstermek yüce bir terbiye göstergesi değil, bir milletin mutluluğuna, şerefine ve namusuna göz dikenlere hoşgörüdür ki, hiçbir zaman, hiçbir kişi buna izin veremez!’ Mustafa Kemal Atatürk

12 Haziran 2009 Cuma

Yobazlar susmuyor...

Taraf gazetesinin TSK düşmanlığı her zaman olduğu gibi Yobaz devşirmelerin yuvalandığı wowturkey.com sitesinde alkış yağmuruna tutuluyor. Amerika’ya her fırsatta karşı olduğunu söyleyip ajitasyon yapan, ama TSK düşmanlığını körükleyip, Fethullah’ın kucağına oturmak ve Şeriat propagandası yapabilmek için A.B.D ye kaçan ve o ülkenin vatandaşlığına geçen din bezirgancısı Burç Acar ve bir takım işbirlikçileri, gün geçmeden çirkefliklerine devam ediyorlar.

Taraf isimli gazete parçasının bugün attığı manşete bakarak ; Ordu Ne Yapmaya Çalışıyor? "AKP ve Gülen'i Bitirme Planı" Deşifre Oldu diyerek forum açan yobazlar, Türk ordusuna hakaretler yağdırıyorlar. Sitede gerçek ismini ve soyadını yazamayan ‘’Mehmet2009’’ rumuzlu Arap devşirmesi, açmış olduğu başlıkta, ordumuz için; ‘’ORDU USLANMIYOR’’ diyecek kadar çirkefleşiyor. Sitenin girişindeki ‘’Ne mutlu Türküm diyene’’ sözünün kaldırıldığı bu günlerde yobazlar gerçek niyetlerini iyice belli ediyorlar.

Cem Akkılıç

12 Haziran 2009


Türk Silahlı Kuvvetleri hakkında yapılan aşağılayıcı yorumları bu linklerden takip edebilirsiniz;


http://wowturkey.com/forum/viewtopic.php?t=86819&start=20Toplam Sayfa Görüntüleme Sayısı

Designed by Cem Akkılıç